Hakkımızda

İŞ KAYA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İŞKAYA İnşaat San. ve Tic. A.Ş. Şirketi Yusuf KAYA ve Salih KAYA tarafından 1989 yılında kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren Telekomünikasyon sektöründe hizmet vermekte olup, bugün Telekomünikasyon hizmetlerini Teknik personel altyapısı ve makine ekipman parkı açısından en üst düzeyde sürdürmektedir. Bunun yanında inşaat sektöründe alt yapı ve üst yapı projelerini de başarıyla yürütmektedir.

1996 yılında Telekomünikasyon hizmet sahasına girerek büyük hizmetlerde bulunmuş, 2003 yılında DSİ tarihinde bir ilke imza atarak sözleşme süresi 700 gün olan Kars Acil İçme Suyu Projesini 135 gün gibi kısa sürede bitirerek mazisine büyük bir kıvancı eklemiştir. Bunun yanı sıra İskenderun Demir ve Çelik A.Ş' ye bağlı İsdemir Su Temini Projesinin yüklenici firması olarak da 52 km Q 2000 mm Çelik ve CTP borulu isale hattı inşaatı ile kariyerine büyük bir projeyi de eklemiş bulunmaktadır.

Şu an itibariyle Türkiye genelinde 33 ilde faal olarak üstlenmiş olduğu projeleri gerçekleştirmekte olup bir çok alanda istihdam sağlamaktadır. Telekom sektörünün öncü çözüm ortaklarından sayılan firmamız bunun yanı sıra İsale hattı, sulama yapıları, kanalizasyon şebekeleri, devlet yolu yapımı, konularında ihtisaslaşmış ve her geçen gün kadrosunu nitelikli insan gücüyle ve ileri teknolojiyle bütünleştirerek teknik anlamda da büyümeye odaklamıştır.

TOP