Hakkımızda

İŞKAYA İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş

Başarıya Giden Yol; Disiplin, Azim ve Hayal Gücünden Geçer.

İş-Kaya Şirketler Grup, 1989 yılında Sayın Yusuf KAYA tarafından kurulan İnşaat, Sanayi, Enerji, Turizm ve Madencilik alanlarında Firmamız ile çıktığımız bu yolda her adımı “başarmaya inanmak” ilkesiyle attık.

Firmamız günümüze gelene kadar yaşamına birçok faaliyet alanında başarılar sığdırmıştır. Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm bölgelerinde duble yol çalışmaları, sulama sistemleri, Kömür Dekapaj işleri, baraj yapıları, Telekomünikasyon tesisleri ile her geçen gün bünyesinde çeşitli faaliyet alanlarında başarılar eklemiştir.

Bu kapsamda;

Türkiye kömür işletmelerine bağlı Muğla ilinin Milas ilçesinde bulunan Işıkdere-2 Kömür sahasında şuana kadar 60 milyonu Türkiye’de tek seferde ihale edilerek yapılan en büyük dekapaj ile toplamda 115.milyon metreküp dekapaj işini gerçekleştirmiş ve kömür alımına başarı ile sağlamıştır.

Türkiye’nin Büyük İşletmelerinden İskenderun Demir Çelik A.Ş’ye Soğutma suyu Temini kapsamında 60 km uzunluğunda ve 2,00 m çapında isale hattı, su alma yapısı, debimetre odaları, pompa istasyonu ve su depolama tesisleri ile İskenderun Demir Çelik A.Ş’yi can suyu ile kavuşturduk.

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi(ASKİ) tarafından ihalesi yapılan Kurtboğazı barajı İsale Hattı Yapım işi kapsamında Kurtboğazı barajı ile Ankara Su arıtma tesisi arasında, çapı 2,20 m olan Çelik boru ile 43 km Ana isale hattını tamamladık.
Edindiğimiz her türlü tecrübe ile bünyemizde değişik alanlarda istihdamlar yaratmayı başardık.

Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesinde 26.304m2 Özel Ankara Sanayi Odası Teknik Ve Endüstri Meslek Kolejini Ve Yurt Binasını hizmete kavuşturduk.

Toplamda 64 derslik olmak üzere Konya Karatay’da, Şanlıurfa ve Ağrı’da Anadolu Öğretmen Liseleri gibi okul ve hizmet binalarını, Batman’da askeri hizmet binalarını çok kısa sürelerde teslim etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Tam otomasyonlu akıllı hizmet binası niteliğinde 22.031m2 ASKİ EK HİZMET BİNASINI inşa ederek üstyapı alanında değerli bir taşı da bünyemize eklemiş bulunduk.

İletişim ve Telekomünikasyon alanında sektörün öncü firmalarından olup Türk Telekom AŞ’nin en büyük çözüm ortağı olduk Bu gücümüzü Türkiye’nin tüm illerinde öncelikle de İstanbul Ankara ve İzmir ve Antalya gibi metropol şehirlerde Telekomünikasyon hizmeti vererek kazanmış bulunmaktayız. Bu metropol şehirlerin Telekom arıza ıslahı, abone tesisi, bakım onarım ve abone hizmetlerini maksimum müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirdik. Metropol iller nezdinde toplam da 5 milyona varan müşteri sayısı ve Tüm Türkiye’nin % 60 ‘ına tekabül edecek bir büyüklükteki Telekomünikasyon işlerini maksimum müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Bunu kendimize sınır olarak kabul etmeyip Türkiye’nin Doğusundan batısına Kuzeyinden Güneyine duble yollar ve köprüler yaparak Türkiye’nin ulaşım sektörüne de büyük hizmetler kattık.

Firmalarımız önceliklerinin tespitini en iyi şekilde planlayıp, hizmet kalitesi ve çeşitliliğini, verimliliğini, rekabet ve piyasa koşullarını, bölgesel ve ulusal risklerini milimetrik şekilde hesaplayıp, var olan güçlü şirket yapısını korumaya ve daha da güçlendirmeye devam etmektedir.

TOP