Çözüm Ortaklarımız

Ulubol AŞ

255x300-is1ULUBOL İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1998 yılında, içinde yer alacağı inşaat sektöründe, modern dinamik yönetim anlayışı ile gelişen, büyüyen ve alanında model olma iddiasıyla kurulmuştur. Kısa sürede geliştirdiği ve uyguladığı projeler ile hedefine hızla yaklaşmaktadır. İnşaat alanının tüm altyapı ve üstyapı birimlerinde gerçekleştirdiği ve uzmanlaştığı projelerle kazandığı tecrübesi, büyük yatırımlara attığı imzaları ve eserleri ile Türkiye’nin önde gelen kalıcı firmaları arasında yerini almıştır.

Firma yönetim sistemimizin temel elemanlarından olan kalite anlayışımız, uluslararası standartları uygulamak amacıyla, 2004 yılında iş süreçlerimize adapte ettiğimiz ve sonrasında belgesini aldığımız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları ile tescillenmiştir. ULUBOL İnşaat’ın yakın zamandaki hedefi Türkiye’nin ilk 10 firması arasına girmektir. Son üç yıl içinde, toplam bedeli 600 milyon ABD Dolarını geçen onlarca projeyi başarıyla tamamlamış olan firmamız, konusunda uzmanlaşmış yönetim kadrosu, teknik personeli ve güçlü makine parkıyla bu hedefe hızla yaklaşmaktadır. Firmamız uluslararası inşaat sektöründe ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda geliştirdiği ilişkiler kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklar ile varlığını güçlendirmektedir. Bu doğrultudaki hedefimiz, en büyük 225 Uluslararası Firma (ENR 225) listesinde yer almaktır. Oluşturduğumuz Kurumsal Yönetim İlkelerimize kattığımız toplumsal değerlerimizin gücüyle varlığını sürdüren ULUBOL, başarılarının getirdiği sorumluluklarının bilincinde yarına taşıyacağı kalıcı değerlerin hesabını yapmaktadır.

Enkaya

255x300-is2Müşteri memnuniyetinin ekonomik kazancımızdan önde geldiği bilinç ve kararlılığı ile bugün, yarın ve daima en iyiye ulaşmaya, hatayı oluşmadan önlemeye, çalışanlarımızı her fırsatta eğitmeye kararlıyız.

Taahhüt hizmetleri veren firmamızda, çalışma yasalarının öngördüğü kurallara uymayı, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarını uygulamayı, Çevreye yasaların ön gördüğü zorunluluklar ötesinde bir titizlikle özen göstermeyi; bilimin gerekliliklerine uyarak hizmet kalitemizin geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamayı ve sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak görüyoruz. Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız sosyal çevrenin bilincini geliştirerek kirliliği azaltacağımıza, hep birlikte yaşanılabilir bir dünyayı oluşturacağımıza ve hizmet kalitemizi yükselteceğimize inanıyoruz.

Enkaya

255x300-is3KALEM İNŞAAT olarak müşteri memnuniyetinin ekonomik kazancımızdan önde geldiği bilinç ve kararlılığı ile bugün, yarın ve daima en iyiye ulaşmaya, hatayı oluşmadan önlemeye, çalışanlarımızı her fırsatta eğitmeye kararlıyız. Kurulduğumuz tarihten itibaren yaptığımız işe saygıyı ilke olarak kabul edip, maddi kazancın ötesinde iş yaptığımız kurum ve kişiler nezdinde güvenilirliği, dürüstlüğü ve kaliteyi ön planda tutmayı kendimize hedef seçtik.

Çevreye yasaların ön gördüğü zorunluluklar ötesinde bir titizlikle özen göstermeyi; bilimin gerekliliklerine uyarak hizmet kalitemizin geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamayı ve sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak görüyoruz. Günümüzde amatör bir ruhu profesyonel bir işletme anlayışı ile birleştiren KALEM İNŞAAT giderek genişleyen iş hacmine paralel olarak, makina parkını, ekipmanını ve deneyimli kadrosunu günden güne büyütmektedir. KALEM İNŞAAT günümüze kadar gerçekleştirdiği ve bundan sonra da gerçekleştireceği projeleriyle, kararlı ve dürüst çalışma ilkeleriyle bu iş kolunda bulunan ve tercih edilen seçkin firmalar arasındadır.

Göç Kardeşler

255x300-is4Göç Kardeşler İnşaat, güçlü yapılarından biri olarak, yılların tecrübesi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurum kimliği ile yapı sektörünün yenilikçi kuruluşlarındandır. Göç Kardeşler İnşaat, şirketleşmeden evvel yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Sayın Zekai Göç, 1985’te inşaat sektöründeki yerini çırak olarak almıştır. 1987’de usta ve 1995 yılından itibaren ise taşeron olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 2009 yılında yurtiçi ve yurtdışı tecrübesini şirket çatısı altında sürdürme kararı alan Zekai Göç, Göç Kardeşler İnşaat San. İç-Dış Tic. Ltd. Şti.’ni kurmuştur. Şirket kısa zamanda mühim işlerin altına imzasını atarak sektörün parlayan yıldızları arasında yerini almayı başarmıştır.

2011 yılında edindiği iş tecrübesine dayanarak işçi kadrosunu genişletmiş, ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerini de tamamlamıştır. Göç Kardeşler İnşaat, misyon olarak emniyet, ekonomi ve estetik duygularını göz önüne alarak yapmış olduğu imalatlarda iş ve işçi güvenliğini esas almış, vermiş olduğu taahhütleri hiçbir gecikmeye mahal bırakmaksızın zamanında teslim etmiştir. Firmamız mevcut kadrosu ve ekipmanları ile yurtiçi ve yurtdışı malzemeli veya malzemesiz yapılacak olan bütün işleri kaldırabilecek potansiyele sahip bulunmaktadır. Göç Kardeşler İnşaat’ın, imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri meydana getirme konusunda da başarıya ulaşmıştır. Şirketimiz uzmanlık ve tecrübesini, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği projelerle başarısını daha da ilerilere taşımaktadır. 1985 yılında gerçekleştirilen yeni yapılanmadan bu yana Göç Kardeşler İnşaat hizmetlerini geniş bir yelpaze çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Göç Kardeşler İnşaat kurulduğu günden bu yana inşa ettiği konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleriyle hayatın her sahasında yer almaktadır.

Pro Enerji

255x300-is52006 yılında malzeme satışı, enerji ve proses otomasyonu alanında hizmet vermek üzere kurulan Proenerji, sektörün önemli firmalarının bayiliklerini alarak, kuruluş amacına yönelik ilk adımları atmıştır. Türkiye enerji ve endüstriyel otomasyon pazarının önde gelen firmalarından biri olmak isteyen Proenerji, bu sektörün liderleri arasında yer alan ABB ile ilk olarak 2009 yılında sürücüler konusunda çözüm ortaklığı başlatmış ve ardından grup şirketleri bünyesinde ABB MOTOR grubunun bayiliğini almıştır.

2012 yılında da PLC ve Sistem entegretörlüğü konusunda ABB ile çözüm ortaklığı başlatan Proenerji, endüstriyel otomasyon ve proses çözümlerinde referanslarını arttırarak anahtar teslim çözümler üretmeye başlamıştır. Bu gelişmeler ile beraber, iş kapsamını genişleten Proenerji ilk büyük taahhüt işini Balıkesir Havran Bakır ve Molibden Zenginleştirme tesisini anahtar teslim yaparak hayata geçirmiştir. Kuruluşundan bu yana, her geçen yıl bünyesine eklediği grup şirketleri ve çözüm ortaklıkları ile büyümeye devam eden Proenerji, 2014 yılında son olarak grup şirketleri bünyesine dahil ettiği Pano Grubu, Vestel Led aydınlatma ile başlattığı çözüm ortaklığı ve Aydınlatma otomasyonu konusunda Viko’dan aldığı bayilik ile beraber elektrik altyapısı ve otomasyon konularında eksiksiz ve hızlı çözümler sunma noktasına gelmiştir. Sunduğu bütün çözümlerde, enerji verimliliğini olmazsa olmaz olarak gören Proenerji, bu yönde geliştirdiği optimizasyon çözümleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir.

Mim Mühendislik

255x300-is6Çelik Konstruksiyon imalat ve montaj işleri alanında tasarım, imalat, montaj ve mühendislik yapmak üzere 2000 yılında kurulmuş ve Mim Mühendislik adı ile faaliyete başlamıştır. 2001 yılında Ankara Kazan ilçesindeki 170.000 metrekare alan üzerinde kurulu bulunan 40.000 metrekare kapalı alanlı fabrikada faaliyetlerini sürdürmektedir. Genç ve dinamik kadrosu ile Mim Mühendislik İnşaat Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çelik Konstruksiyon konusunda üretim yapmasının yanı sıra anahtar teslimi sanayi tesisi kurma, projelendirme ve taahhüt işlerinde hizmetlerini yürütmektedir.

ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞIMIZLA FARK YARATIYORUZ. Deneyim, katılımcı ve teknolojik donanıma sahip, güçlü ekibiyle her geçen gün daha da büyüyen Mim Mühendislik ailesi, gelecek için değer yaratmaya ve ülkemiz ekonomisine tüm varlığıyla destek vermeye devam edecektir.

Ünşah

255x300-is7Ünşah Çelik Kontrüksiyon 1991 yılında Ünal Şahin tarafından Ankara’da küçük bir atölyede kurulmuş olup, 1997 yılında şirketleşme yolunda ilk adımını atmıştır. Halen oğlu Murat Şahin ile beraber Ostim ve Kazan Sanayi Sitelerinde üç şubede 3200 M2 alanda otuzu aşkın personelle güçlenerek faaliyetine devam etmektedir.

Ünşah Çelik Konrüksiyon firması hizmet alanı olarak imalatçı firmalara malzeme tedariki ve projesine uygun olarak CNC makinalarda sac malzeme kesmekte ve bükmektedir.23 yıllık kontrüksiyon alanında tecrübesi ile ustalık birikimi ve teknik personelle çelik kontrüksiyon köprüler yaya üst geçitleri baraj kapakları çelik yapı imalatı yapılmaktadır. Firmamızın hedeflerinde sektörün en güçlüleri arasında yer almak, müşteri odaklı üretim politikası ile sanayi ve ülkemizi çelik kontrüksiyon alanında en iyi şekilde temsil etmek vardır.

Kutlar Mühendislik

255x300-is8Sektörün en iyileriyle hep yanınızda

TOP